/ / איך תסרוקות קיץ די

כיצד: קיץ יפה תסרוקות

אופנה הצמה
"טורנירים רזה הם דרך אופנתית לשמור על השיער שלך." - ג'פרי פול, מעצב שיער מפורסם.

צעד אחר צעד
Spritz תרסיס texturizing על שיער נקי, יבש עבור מרקם והחזק (לנסות אלטרנטיבה קיץ שיער Rx האוקיינוס ​​גלים Texturizing תרסיס, $ 20, beauty.com).

משוך את השיער לצד אחד של הצוואר שלך וצמה אותומעל הכתף שלך עד שתגיע לגובה של סנטימטר אחד מהקצוות, ולאחר מכן תאובטח עם רצועת גומי (לשיער שאורך הכתף או קצר יותר, קח את השיער לקוקו בצד).

משוך את הטורבן בסגנון לעטוף מעל הראש שלך סביב הצוואר שלך; לדחוף אותו כך שהוא שוכב לאורך קו השיער שלך (מוצג: L.Erickson ארה"ב שקופיות Interlock טורבן, $ 38, franceluxe.com). בעדינות למשוך כל צד של הצמה כדי לשחרר אותו; ככל שזה ישתפר, הוא ייראה קר יותר. קיץ זה "הכל על סגנונות שיער טבעיים.עמוק לטאטא
"ברט מתוחכם מוסיף מגע של גלאם לשיער פרוע". - ג'פרי פול

צעד אחר צעד
לחלחל ריסוס texturizing על שיער נקי, יבש כדי לתת לו מבט מבולגן מרקם דהוי (לנסות Oribe טיפוח שיער יבש Texturizing תרסיס, $ 39, oribe.com).

בקלילות להקניט את השיער בצד אחד של הראש. זה ייתן את השיער שלך טוב יותר אחיזה לעזור barrette להישאר שם.

צור צד בצד (באמצעות הנקודה הגבוהה ביותר של גבה אחת כמדריך), ו לטאטא את החלק הקדמי של השיער שלך על המצח לכיוון הצד שאתה מקניט.

אסוף את השיער ואת קליפ אותו לתוך barette בגובה העיניים (מוצג: אוויטה פרוני "ורני" קליפ, $ 19, hairboutique.com). סיים עם hairspray (נסו עיצוב מושלם, $ 2, בבתי מרקחת).גלי ווינדבלאון
"גלים זורמים הם סקסיים ללא מאמץ, והפיתולים עושים את המראה שובב יותר". -מיוק, ניו יורק מעצב שיער

צעד אחר צעד
עבודה כדור גולף
</ article>
שים לב ל:
2016-2017 sabrin97.org - זכויות היוצרים על טקסט, תמונות וחומרי וידאו המתפרסמים באתר זה שייכים לבעלים החוקיים שלהם.