/ / איך להסתפר? שאל את עצמך שאלות אלה 7 ראשון

איך להסתפר? שאל את עצמך שאלות אלה 7 ראשון

שיער שאלות לשאול

אין זה סוד כי שינוי השיער שלך יכול להיותמפחיד AF. מצד אחד, אתה יכול בסופו של דבר נראה כמו האני הטוב ביותר שלך אי פעם; מצד שני, הדברים עלולים לטעות בצורה איומה, וייתכן שתצטרך לבלות שבועות במסתור בזמן שאתה מחכה שהדברים יגדלו.

אבל שינויים בשיער לא צריך להיות כךמעורר חרדה. לכן זה חכם כדי להבין בדיוק מה אתה רוצה (ולמה אתה רוצה את זה) לפני שאתה מזמין פגישה. ביקשנו מעצבים מובילים לקחת את השאלות הגדולות ביותר שאתה צריך לשאול את עצמך לפני שאתה אפילו להציב כף הרגל בסלון. הנה ההצעות שלהם:

עבור חתכים:

1. באיזו תדירות אני לובש קוקו?

זוהי שאלה מכרעת עבור אנשים שהםבהתייחסו לקצר יותר, אומר סטיבן דקארלו, סטייליסט בכיר בסלון "מיזו ניו יורק". ברור שאם אתה הולך קצר מדי, אתה יכול לדפוק את עצמך במחלקה updo. לדבר עם מעצב אופנה שלך אם אתה לא בטוח כמה קצר אתה יכול ללכת בבטחה.

לא מוכן לחתוך את כל זה? אף פעם לא פחד - הנה ארבע דרכים אתה יכול רוק לחבוט היומיום שלך:

2. כמה זמן אני מוכן להוציא על השיער שלי?

באנגס הם biggie עבור זה. "כשזה מגיע לחבטה, הם יכולים ונוטים להיות יותר תחזוקה", אומר דקארלו. "זה משהו שאני תמיד אומר לפני שחותכים באישה". האם אתה מוכן להיכנס לקצוות סדירות? האם אתה מוכן לסגנון את המפץ שלך בכל בוקר? אם לא, זה כנראה לא 'לעשות בשבילך.

3. האם אני מוכן לנער את הדברים?

ג'ט רייס, סטייליסטית מפורסמת בסן דייגו, אומרתהיא תמיד שואלת אנשים כמה זמן הם חושבים על שינוי כשהם אומרים שהם רוצים טרנספורמציה. "אם התשובה היא בחודש האחרון או יותר, אני יודע שהיא מוכנה למראה חדש", אומר רייס. אם רק החלטת את זה על גחמה, אולי לתת את זה עוד שבוע או שניים.

4. האם אני רוצה להיראות?

בטח שמעת לפני שאתה צריך לקחתתמונות איתך, וסטייליסטים אומרים שזה רעיון טוב מאוד - הן עבורם והן כדי לוודא את המראה הרצוי הוא דבר לגיטימי. הסטייליסט שלך צריך להסתכל על תמונות שהבאת ולהיות כנים עם אם המראה יעבוד בשבילך, אומר רייס. אם לא, הוא או היא בדרך כלל מציעים tweaks לעשות את זה נכון. (קבל בכושר ולהרגיש נהדר עם בריאות האישה של כל 18 DVD!)

צבע

5. מתי הייתי מאושר עם צבע השיער שלי?

זה נראה כמו שאלה מוזרה, אבל פרנקFriscioni, מעצב צבע בסלון Oon Arvelo במנהטן, אומר שזה משנה. אם אתה רוצה לשחזר את הצבע שהיה לך כשהיית ילד על החוף, זה אומר סיפור אחר מאשר אחד שאהבת בטיול עבודה בשנה שעברה. כלומר, אתה באמת יכול להיות בחיפוש אחר צבע, ללא מראה צעיר צבע - הסטייליסטית שלך יכול לעזור להדריך אותך לגוון זה עובד בשבילך עכשיו.

6. מהו צבע העור שלי עבור רוב השנה?

גוון העור שלך עשוי להשתנות, בהתאם לזמןשל השנה ואם אתה פשוט יצא לחופשה, Friscioni אומר, וזה יכול לעשות את ההבדל כמה זמן אתה רוצה לשמור על צבע. לדוגמה, אם אתה נוטה להיות חיוור במשך רוב השנה, מראה בלונדינית מולבן יכול לשטוף אותך.

7. איפה אני הולך להיות בעוד שישה שבועות? ועוד שישה שבועות אחרי זה?

שינויים בצבע השיער הם לא בדיחה, Friscioniמציין כי הם דורשים תחזוקה כדי לכסות את השורשים שלך לגעת בצבע דוהה. אם אתם מתכננים לעשות שינוי גדול ואתה רוצה לשמור את זה נראה חדש, ודא שאתה לא תהיה מחוץ לעיר בעוד חודש בערך.

ברור, שינויי שיער הם עניין גדול, וFriscioni אומר שזה רעיון טוב לקלוט את המראה החדש שלך. בדוק את זה באור יום לא סלון, ולראות איך אתה מרגיש לגבי זה בעוד כמה ימים. אם אתה עדיין נרגש, נהדר. אם לא, להתקשר הסטייליסט שלך - הוא או היא צריכים להיות מוכנים לעבוד איתך כדי לקבל את זה נכון.

שים לב ל: