/ / 5 גבוהה גלידות חלבון כי הם כמו צד בפה

5 גבוהה חלבון גלידות כי הם כמו צד בפה

גלידת חלבון גבוהה

פורטה ג'לאטו

חֶלְבּוֹן: 15 גרם למנה
אנחנו יודעים, הגלידה הראשונה ברשימה שלנו לאממש גלידה בכלל. אבל ג'לאטו הוא הרבה יותר טוב מאשר גלידה, נכון? בנוסף, פורטה ג'לאטו נעשה עם מרכיבים אורגניים, סחר הוגן (כמו חלמונים ללא ביצה כלוב עבור תוספת קרם), חלבון חלב עבור דחיפה נוספת השבעה.
קנה אותו בטעמים כגון: שוקולד, וניל, ג'ינג'ר ואספרסו

גלידת חלבון גבוהה

IceNLean

חֶלְבּוֹן: 10 עד 20 גרם למנה
אם תבחר IceNLean בבניית שרירגרסה, אתה אוכל 20 גרם עצום של חלבון, הודות חלבון מי גבינה דש. זה בערך כמו שאתה מקבל בתוך חצי כוס חזה עוף. החיסרון היחיד? אתה צריך להיות מאהב שוקולד, כי זה הטעם היחיד IceNLean יש.
קנה אותו בטעמים כגון: שוקולד או שוקולד קל

גלידת חלבון גבוהה

לְשַׂגְשֵׂג

חֶלְבּוֹן: 9 גרם למנה
האנשים מאחורי Thrive אומרים שזה יכול להיות נהנהתוסף תזונה או אפילו כדי לשפר את הביצועים אמון. זה בגלל זה ליטר לא רק יש חלבון נוסף, זה גם חבילות 24 ויטמינים שונים ומינרלים וארבע תרבויות פרוביוטיות.
קנה אותו בטעמים כגון: קרמל מלוח, פקאן עם חמאה, שוקולד, וניל ותות שדה

גלידת חלבון גבוהה

נָאוֹר

חֶלְבּוֹן: 7 גרם למנה
נאור קורא לעצמו "קרח טוב בשבילךשמנת ", ונאלץ להסכים: אף על פי ששום גלידה לא טובה יותר עבורך מאשר, למשל, ירקות טריים, מוארים בהחלט יש רגל על ​​תזונתם של בן וג 'רי של העולם, בנוסף להגביר את החלבון, אתה "יהיה גם לקבל 20 אחוז של הסיבים היומי שלך מנה אחת, ורק 5 גרם של סוכר.
קנה אותו בטעמים כגון: שוקולד חם קפוא, צ'יפס חמאת בוטנים, קרמל ים, צ'יפס שוקולד מנטה

גלידת חלבון גבוהה

למעלה Halo

חֶלְבּוֹן: 6 גרם למנה
אֶמֶת: Halo Top יש רק קצת יותר חלבון מאשר הגלידה הטיפוסי שלך (Haagen-Dazs יש כ 5 גרם למנה), אבל אנחנו עדיין חושבים שזה מגיע למקום ברשימה זו. למה? על גבי תוספת של גרם נוסף של חלבון, ליטר שלם של Halo למעלה מוסיף עד רק 240 קלוריות ו 16 גרם של סוכר. השווה את זה ליותר מ -1,000 קלוריות ו 76 גרם של סוכר היית מקבל ב Haagen-Dazs ליטר. היינו קוראים לזה חילופי די טוב.
קנה אותו בטעמים כגון: עוגיות לימון, שוקולד, וניל ותות שדה

שים לב ל: