/ / 10 מאבקים רק בלונדיניות באמת יכול להבין

10 מאבקים רק בלונדיניות באמת יכול להבין

בַּרבִּי

בואו להיות אמיתי: להיות בלונדינית הוא מדהים. גדילי שלך הוגן נראה שיק בכל עונה. ושערות אפורות? אלה לא יהיו בולטים במשך הגילאים. Buuuuut יש גם כמה חסרונות שיש מנעולים קלים. הנה 10 דברים שרק בלונדיניות יבין:

1. השיער שלך מקבל שמנוני בשנייה חמה. מצית את strands, מהר הם מתחילים להיראות שמנוני. דבר טוב שמפו יבש תערובות כל כך טוב עם הצבע שלך.

2. כלור הוא האויב הגדול ביותר שלך. זה כל השיער שלך, אם לא, לשחות ארוך מדי, זה לא בדיחה. היזהר יותר מדי ימים הבריכה או שאתה מסתכן נראה כמו ריאן Lochte לכתוב זמן ביליארד בריו.

באמצעות GIPHY

3. המתן, רק צוחק: חום הוא האויב הגדול ביותר שלך. שיער בלונדיני נוטה להיות שביר יותר, אז כל הזמן הזה ב Drybar עושה נזק נוסף שלך לעשות. רמז לקללה של הקצוות המפוצלים.

4. אתה לא יכול ללבוש ורוד בלי להיראות כמו בארבי. לא משנה כמה אתה אוהב את הצבע, קשה לעצור בלי להיכנס לשטח פלסטיק.

באמצעות GIPHY

5. אתה חי של שמפו סגול. בלונדיניות נלחמות תמיד בנחישות. שכחתי את סגול שמפו כאשר אתה לארוז עבור סוף שבוע רווקות עם כיתה בעצם אומר את הגדילים הם דפוק.

6. אתה צריך קשרים מיוחדים שיער סיכות בובי. ללוות אותם מהחבר שלך ברונטית הוא לא אופציה כשיש לך שיער סופר בהיר. כלומר, אלא אם כן אתה רוצה שזה יהיה סוּפֶּר ברור כי גדילי שלך מוחזקים במקום על ידי 24 סיכות.

7. אתה לא יכול לעזוב את הבית ללא מסקרה. מצית את השיער שלך, המצית הריסים שלך. למעשה, ללא מסקרה, הם כמעט בלתי נראים. היזהר להפחיד ילדים קטנים בבקרים.

באמצעות GIPHY

8. מילוי הגבות שלך יכול להיות b * tch. אותו דבר הולך על הגבות שלך. גם אם הם עבים, הם אור, מה שהופך את השגת משחק לילי קולינס ברמת המצח כמעט בלתי אפשרי.

9. שורשים הם תמיד בעיה. בלונדיניות צריך להתמודד עם תחזוקה צבע קבוע. ההוצאה אפילו כמה שעות בשמש מאירה את השיער שלך, וזה נהדר עד שאתה פתאום להתמודד עם שורשים כהים כמה שבועות מאוחר יותר. סיבה נוספת לקוות שהקיץ יימשך לעד.

10. אנשים חושבים שאתה מטומטם. הדבר הכי גרוע בלהיות בלונדינית הוא להתמודד עם חיים של בדיחות בלונדיניות מטומטמות. קבל חומר חדש, שונאים.

באמצעות GIPHY

שים לב ל: