/ / האם Microneedling לגרש סימני מתיחה שלך אחת ולתמיד?

האם Microneedling לגרש סימני מתיחה שלך אחת ולתמיד?

microneedling

אם אתה משהו כמונו, אתה כנראה לא מעריץ גדול של מחטים. אבל מגמת היופי האחרונה כרוך שיש לא מעט מהם לדחוף אותך בפנים. כֵּן. Microneedling, אשר מבטיח להפחית את הצלקות אקנה המראה סימני מתיחה, בין שאר בעיות העור, הוא צובר פופולריות כמו טיפול פנים.

"הטכניקה microneedling מינימלית פולשניתכרוכה בסדרה של מחטים זעירות, עדינות מאוד, העוברות על פני העור, ומייצרות מיקרו-פציעות המפעילות סינתזה חדשה של קולגן ואלסטין, כאשר העור מתחיל לתקן את עצמו באופן טבעי ", אומר דנדי אנגלמן, רופא עור מוסמך במנהטן דרמטולוגיה וכירורגיה קוסמטית. "אלה פציעות מיקרו לעורר את הצמיחה של קולגן, פיגומים מתחת לעור, אשר לאחר מכן משפר את המראה של כמה scars ו קמטים. זה גם יוצר ערוצים המאפשרים חומרים שונים, serums או פלזמה שלך, לחדור עמוק לתוך העור וכתוצאה מכך יעילות המוצר טוב יותר. "

מסוקרן? הנה מה עוד אתה צריך לדעת:

מי צריך לנסות Microneedling?

כל אחד מחפש לשפר את המראה שלהםהעור, מניעת סימני ההזדקנות, טיפול בפיגמנטציה או קמטים, או צלקות אקנה דוהה או סימני מתיחה הוא מועמד מצוין, אומרת אדריאנה רודריגז, מנהלת הדרכה עבור טיפול בעור המותג Sesderma ארה"ב. (אום, אז בעצם כל אחד מאיתנו). ובכל זאת, יש גבולות - זה עובד רק עבור צלקות וקמטים כי הם בצד השטחית, אז אם יש לך משהו עמוק באמת, זה לא מתאים לך.

מה כדאי לדעת לפני הטיפול הראשון שלך?

אתה צריך להזמין התייעצות ללכת על שלךציפיות עם רופא העור או אסתטיקה אתה תראה, אומר רודריגז. הם יוכלו לבדוק את המוצרים המתאימים ביותר לטיפול ביתי ולדון באמצעי זהירות לפני ואחרי הטיפול, היא אומרת. אם העור שלך נגוע, דלקת, או אם יש לך אקזמה או נגעים אקנה פתוח, להתקשר למשרד כדי לראות אם אתה יכול לתזמן מחדש את הפגישה שלך. למה? בגלל microneedling יכול להפיץ חיידקים סביב הפנים שלך ואולי לגרום לזיהום נוסף. רוצה לנסות מכשיר ביתי? "הקפד להתייעץ עם רופא העור שלך כדי לוודא טיפול זה מתאים לך ואם המוצרים אתה משתמש יכול להיות מלווה microneedling," אומר אנגלמן.

</ p>

תמונה שפורסמה על ידי Earlwood-By App only (@radiancebylara) on

</ p>

מה הכאב?

בעוד שסובלנות הכאב של כל אדם שונה,רוב המומחים מתארים את התחושה הקשורה ל- microneedling כאי נוחות נסבלת. באופן כללי, זה יכול להתבצע ללא כל פתרון קהות או הרדמה (אם כי אם אתה מקבל את זה נעשה במשרד של הרופא, ייתכן שתוכל לבחור מוצר numbing אם אתה מרגיש שאתה צריך את זה). "בדרך כלל אין כאב הקשור באורך מחט פחות מ -5 מ"מ", אומר ג'יימי אובאניון, נשיא ומייסד ביוטי ביו-סיינס, יצרני GloPRO, מכשיר מיקרואורגניסטי בבית המשתמש במכשירי 3 מ"מ . עם זאת, מצפה כמה אדמומיות שלאחר הליך (זה צריך למות למטה בעוד כמה שעות).

כמה פעמים אתה צריך טיפולים כדי לשמור על התוצאות?

סדרה של שישה טיפולים כל שניים עד ארבעהשבועות מומלץ, בהתאם למצבו של העור. "לאחר שהשגת את התוצאות הרצויות, מומלץ לבצע טיפולים בודדים כל ארבעה עד שישה שבועות לתחזוקה", אומר רודריגז. ו זכור זאת: על פי Realself.com, הקהילה הגדולה ביותר לניתוחים קוסמטיים באינטרנט, חבילה של מפגשים יכול להריץ אותך עד 700 $ (GloPRO, לשם השוואה, עולה 200 $).

</ section>
שים לב ל: