/ / 4 דקות מעגל אמון עבור סקס סקסי ו Abs

4 דקות מעגל אמון עבור סקס סקסי ו Abs

על פי רוב, אני אוהב להתמקד בגוף כולואימונים. למה? כאשר אתה כבר לחוץ בזמן, אמון כי מטרות כל קבוצות השרירים העיקריים שלך הוא הולך להביא לך את המפץ ביותר עבור הכסף שלך.

עם זאת, גוף ספציפי workouts יכול להיות נהדרתוספת לשגרת הגוף השבועית. מה שאני אוהב על האימון הזה הוא שזה לוקח את העיקרון של אמון הגוף הכולל - לעסוק כמו קבוצות שרירים גדולים רבים ככל האפשר - אבל מתמקדת על הגוף העליון הליבה. התוצאה: במקום רק cranking את מהלכים בידוד כמו tripsps דיפס ו תלתלים biceps, אתה עובד צוות של שרירים בתוך כל מהלך כדי לתת לך בסופו של דבר חזק יותר, הגוף העליון מפוסל.

החלק הכי טוב? אתה לא צריך לבזבז המון זמן מזיע כדי לקבל תוצאות מצוינות. עם המשקל הנכון ואת הטופס הנכון, מעגל זה ייקח לך רק ארבע דקות. זהו זה. אתה יכול לעשות את זה בעצמך, או להוסיף אותו בתור גימור על אימון גוף הכולל לתת לך יותר של שריפת הגוף העליון. אני אוהב לזרוק אותו עד סוף הריצה בחדר הכושר. (כמו הרצים, רבים מאיתנו מזניחים לעתים קרובות את החשיבות של הגוף העליון חזק הליבה, זו דרך נחמדה לקזז את כל העבודה בגוף התחתון מבלי לקחת יותר מדי זמן.) (טון למעלה, להכות מתח, ולהרגיש נהדר עם החדש של רודייל עם יוגה DVD).

התאם את משקולות תבחר על פי האופן שבו אתהלהרגיש באותו יום. ללכת קצת יותר כבד אם אתה מרגיש חזק או שזה האימון היחיד שאתה עושה, וללכת קצת קל יותר אם אתה מרגיש במס או באמצעות זה בתור מעגל גימור לאחר אימון קשה. התמקד בשמירה על קו ישר, ישר מהראש ועד העקבים לאורך המעגל כולו (חשוב על סחיטה פעילה של הדגימות והליבה שלך במהלך כל תרגיל!) ו"הרגעה "של הירכיים. (כלומר, אתה משליך את המשקל או מושך אותו מתחת לך, המטרה שלך היא לשמור על הירכיים שלך נייטרלי ככל האפשר, אפילו מול הרצפה, ולא נדנדה מצד לצד או למעלה ולמטה.) שני הדברים האלה לא רק לעזור לך פעיל הליבה שלך, הם גם יעזרו לך להדוף את כאבי גב תחתון.

שים לב ל: