/ 5 דברים שקרו כאשר ניסיתי ללכת 20,000 צעדים ביום

5 דברים שקרו כאשר ניסיתי ללכת 20,000 צעדים ביום

20000 צעדים ביום

מאמר זה נכתב על ידי אפריל Rueb מסופק על ידי השותפים שלנו ב מְנִיעָה.

היי, שמי אפריל, ואני "פיטביט-אהוליק:" אני מקבל 10,000 צעדים כל יום עד כה השנה. ובעוד זה אולי נשמע כמו humblebrag, אני יכול להבטיח לך שזה לא.

אני מכה 10K כל יום כי אין לי הרבהבחירה. אני גר 2.5 ק"מ מהמשרד שלי, שנמצא במרחק של 20 דקות נסיעה, נסיעה של 30 דקות ברכבת התחתית, או 45 דקות הליכה משם. אין לי מכונית, והמוניות יפשטו אותי בתוך שבוע.הרכבת התחתית של ניו יורק צפופה, לעתים קרובות בלתי צפויה, ועולה 116.50 דולר לחודש, אלא אם הטמפרטורה נמצאת בספרות בודדות או שהיא יורדת הצידה, לעבודה היא בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר שלי. זה גם מובטח דרך לקבל 9000 שלבים ביום, מה שהופך את המטרה של 10,000 לא הרבה אתגר (ללכת 22 פאונד רק 8 שבועות ולקבל נגן MP3!)

אז אחרי חמישה חודשים של רישום רובאת צעדי פשוט על ידי נסיעה, התחלתי להרגיש כאילו אני לוקח את הדרך הקלה. כמה מהחברים שלי עם פיטביטס עובדים מהבית, נמצאים במכונית במשך שעות בכל יום, או גמלאים, והם קיבלו את אותם הצעדים, אם לא יותר, ממני. אז אחרי חודשים של להכות את המטרה שלי ללא מאמץ רב, החלטתי לכפות את עצמי מתוך אזור הנוחות שלי. הנה מה קרה כאשר ניסיתי להכפיל את הצעדים היומיים שלי במשך שבוע.

1. עשיתי יותר בפחות זמן.

האם אי פעם גלגל את העיניים שלך לרעיון שלתרגיל כתרופה לעייפות? יש לי, למרות שראיתי הרבה ראיות כי פעילות גופנית יכולה למעשה להגדיל את רמות האנרגיה שלך.יש רק משהו נגד לעשות פעילות מעייפת כדי לעזור לך להרגיש פחות עייף.

ובכן, אחרי האתגר הזה, אני כבר לאסַפקָן. גיליתי מהר כי ככל שאני דחף את הגוף שלי פיזית, קל יותר להתמקד. למרות שהייתי צריך להשקיע יותר זמן הליכה ועבודה במהלך האתגר הזה, הייתי מסוגל לעשות יותר מהרגיל. עברתי את עבודתי מתוך רשימת המטלות שלי כאילו זה לא היה שום דבר. היו לי שליחויות שאני דוחה במשך שבועות, אפילו קראתי ספר שלם ביום אחד, ובאופן לא מכווץ קיצצתי באופן משמעותי את צריכת הקפאין היומית שלי, פשוט לא הייתי זקוק לתוספת של כוס קפה או, העדפה הנוכחית שלי, יכול של מים HiBall נוצץ אנרגיה יכול לספק.

2. ישנתי כמו תינוק.

בעוד אתגר זה גרם לי להיות פרודוקטיבי יותר, זה היה גם מעייף פיזית

שים לב ל: