/ / 7 טיפים עבור ריסוק הבא שלך Megaformer אמון

7 עצות ריסוק הבא שלך Megaformer אמון

אימון

אין להסתדר: Megaformer בשיעורים כמו SLT, CHI50, ואת MDR Studio נראה כמו מכשיר עינויים מימי הביניים.

עם שילוב של מעיינות רוטט שרירים, גלגלות, ותלות רצועות, המכונה היא המרכיב העיקרי של שיטת הכושר לגרי שפותחה על ידי סבסטיאן לגרי, על פי אתר האינטרנט של החברה.

בתמצית, שיטת לגרי שיטת האימוןפילאטיס בהשראת מהלכים המתמקדים כוח. שיעורים אלה זכו למוניטין בעולם הכושר כאחד המעמדות התובעניים ביותר בים של שגרות סטודיו שחיקה שיניים. קח את זה, קרוספיט.

"זה קשה, אבל זה דבר טוב", אומר שריByrd, הבעלים של Chi50, סטודיו לגרי כושר בשיקגו. תג המחיר עבור כמה מפגשים על המכונות האלה יכול להיות מעונה, יותר מדי. כל Megaformer עולה על הסטודיו בסביבות 10,000 $, וזה כנראה למה אולפני תשלום 35 $ ל 40 $ בכיתה.

</ p>

וידאו פורסם על ידי SLT לחזק? להאריך? Tone (@sltnyc) ב

</ p>

אם אתה כמונו, forking על סוג זה של מזומניםאומר שאתה רוצה לשלוט אלה 50 דקות של אימון גוף מלא. אין בלבול לאכול את הזמן היקר שלך, לא משאיר שום שריר מאחורי. הנה כיצד להפיק את המרב מכל רגע.

1. זכור 'פלטפורמת' Vs '
פתק למתחילים: "אני תמיד אומר לאנשים חדשים שהדבר היחיד שהם צריכים לזכור הוא איפה המרכבה ואיפה הפלטפורמה", אומר בירד. לידיעתך: הפלטפורמה היא שטח נייח בחלק הקדמי ובחלק האחורי של ההתקן. המרכבה היא הדבר שמחליק בין שתי הפלטפורמות. בּוּם.

Megaformers יש מספרים מודפסים עלקרונות, כך שאתה יודע איפה לשים את הידיים והרגליים עבור כל תנועה, ואת המדריכים הם מאומנים לדבר דרך כל תרגיל בפירוט אז אתה לא צריך להסתכל למעלה. "כל עוד האוזניים פתוחות, אתה טוב", אומר בירד.

2. אוכף למעלה באמצע
רוב האולפנים לא צריך לחקות מדריךאת המהלכים על מכונת בחזית הכיתה, אז אם אתה מתחיל או לא בטוח לגבי הטופס שלך, למנוע את סוף השורה, כך שתוכל לצפות השכנים שלך משני הצדדים. אפילו יותר טוב - בקש מהמורה לשתול אותך בין שני תלמידי כיתה מתובלים. (מוכן להתאמן רציני? בדוק את בריאות האישה נראה טוב יותר אימון DVD).

3. להאט את רול
מומנטום היא מילה מלוכלכת בעולם Megaformer. כל מהלך צריך להיעשות בקצב איטי מאוד, אז אתה חייב לאמץ את זה לרעוד. "איטי את הכל עד לפחות ארבעה סעיפים", אומר בירד (כן, זה אומר שכל טיפה אחת צריכה להימשך ארבע שניות או יותר). "ככה אנחנו מציתים את כל סיבי השריר האיטיים האלה ומעבירים אותך לנקודה של עייפות שרירים ", היא אומרת.

4. בצע מעברים מהירים
שלא כמו צורות אחרות של השפעה נמוכה לממש, אתהיכול לצפות זיעה (בכבדות) בכיתה Megaformer. "הגורם הקרדיולוגי נכנס לפעולה תוך כדי מעבר מהיר בין צעד אחד למשנהו", היא אומרת, "נסו לא לנוח ולכן קצב הלב שלכם נשאר למשך 50 הדקות".

5. עבור אשראי נוסף
הכיתה הזאת עובדת כי זה די הרבהבלתי אפשרי לרמות, וקל להגביר את האינטנסיביות. מרימים את הידיים באוויר כדי לבדוק את שיווי המשקל, להוסיף עוד קפיץ אחד, או להאט את תנועותיך לחמש או שש ספירות יכול לעזור כבש את צריבת שלך.

</ p>

תמונה שפורסמה על ידי ברוקלין בודיבורן (@brooklynbodyburn) on

</ p>
שים לב ל: