/ / האם הגבות שלך מזדקנות?

האם הגבות שלך מזדקנות?

טיפים לגבות

מאמר זה נכתב על ידי אליזבת Brous ומסופק על ידי השותפים שלנו ב מְנִיעָה.

אתה משפשף קרמים סביב העיניים שלך, נוגע למעלההאפורים שלך, ולעשות זמן על ההליכון - אבל מה עשית על הגבות שלך בזמן האחרון? אם מעולם לא נתת מחשבה רבה לקשתות שלך מעבר לצפצופים מדי פעם, עכשיו זה כנראה זמן טוב להתחיל. "כמו העור והשיער שלך, הגבות שלך יכולות להתחיל להראות את גילן", אומרת אנסטסיה סואר, בעלת מומחית אנסטסיה בוורלי הילס. "הם יכולים לדלדל, להיות גס ופרוש, או להפוך אפור." וכמו תסרוקת חדשה יכול לקצץ את השנים, מטופח היטב, מוגדרת היטב את המצח יכול להשאיל את הפנים שלך מראה צעיר יותר.

אם שלך הם דילול, דוהה, או מאפיר, אנחנו עוזרים לך לקבל אותם בכושר!

האויב שלך Arch: גלישה נעלמים

טיפים איפור גבות

הבעיה: "כמו שיער דליל, גלים דלילים מגיעים עם הגיל, אז הם גורמים לך להיראות מבוגר ממך", אומרת אלייזה Petrescu, הבעלים של עיניים של אלייזה בניו יורק.
הפתרון: השתמש אבקת גבהים כדי למלא כתמי patchy ולעשות קשתות שלך נראה עבה יותר.
לתקן את המצח:
1. התחל בעדינות מושך את העור מתוח ביד אחת כדי ליצור משטח חלק.
2. במברשת נוקשה, זוויתית, אבק עלאבקה באותו כיוון את השיער שלך לגדול, באמצעות משיכות אור, נוצות. תתרכז באזורים דלילים, אומרת כריסטי שטרייכר, מומחית גבות בסלון וורן-טריקומי בלוס אנג'לס.
3. כשתסיימו, תברישו את השערות למעלה והחוצה עם סליל (זה כמו שרביט מסקרה נקי); זה מתערבב ומרכך את האבקה כך שזה נראה טבעי יותר מסיר כל אבקה עודף.
חובה מוצרים: ארדל דואו בראון מברשת ($ 4, sallybeauty.com) ו אנסטסיה ($ 23, sephora.com)

האויב שלך קשת: זנבות נעלמים

טיפים איפור גבות

הבעיה: דפדפן רזה באופן טבעי על הקצוות החיצוניים (על ידי שלךמקדשים) הראשון, אבל דהייה מהירה יכולה להיות גם תוצאה של overlucking. "זנב המצח הוא החלק שמקבע את הקשת, מה שהופך את העיניים להיראות צעירה וסקסית", אומר פטרסקו. "בלי זה, העיניים נראות עייפות ועייפות."
הפתרון: הארך את זנבות מצחך בעיפרון.
לתקן את המצח:
1. ראשית, לקבוע היכן את הזנב של המצח שלךצריך להסתיים על ידי החזקת עיפרון באלכסון מהפינה החיצונית של הנחיריים אל הפינה החיצונית של העין. הנקודה שבה עיפרון מצטלבת עם המצח שלך הוא היעד שלך.
2. הרחב את הגלים לנקודה זו באמצעות עיפרון המצח כדי לשרטט אור, משיכות נוצות באותו כיוון שערותיך צומחות.
3. קבעו את העיפרון - ושילבו את הזנבות עם העפרונות עם שאר השערות שלכם - על ידי ליטוף ג'ל גבות כהים לאורך כל הגבות.
חובה מוצרים: CoverGirl Brow & עין Makers עיפרון ($ 4, covergirl.com) ו תועלת מהירות גבה מהיר סט Brow ג'ל ($ 18, advantagecosmetics.com)

האויב שלך Arch: גריינג

טיפים איפור גבות

הבעיה: "מרחוק, גוונים אפורים או לבנים נעלמים לחלוטין, מה שהופך את התכונות שלך נראה לא מאוזן", מסביר Petrescu.
הפתרון: הסוואה שערות חסרות צבע באמצעות הטכניקה הנכונה, אשר תלויה במספר האפורים שיש לך.
התיקון:
1. הסתר כמה סטרים עם סמן גבה המתאים לגוון הגוון שלך; את נקודת קצה הרגשתי מאפשר לך לצייר שערות דווקא עם צבע טבעי למראה.
2. אם יש לך מספר משמעותי של אפורים, צבע אותם באופן זמני על ידי צחצוח על ג 'ל גוון כהים זה קצת קל יותר מאשר השיער nongray.
3. אם הגלים שלך הם בעיקר אפור, צביעה אותם היאלתקן הטוב ביותר. שאל את הסטייליסטית אם הסלון שלך מציע את השירות (זה לעתים קרובות חינם כאשר אתה מקבל את השיער שלך צבעוני), או לעשות את זה בספא. "גם אם השיער על הראש שלך הוא כסף או שיער אפור, אני מציע לצבוע גלים חום בהיר," אומר Petrescu. "זה יוצר מסגרת עבור העיניים שלך כי מחדד את התכונות שלך למראה צעיר יותר."
חובה מוצרים: TouchBack BrowMarker ($ 20, touchbackbrow.com) ו פאולה דורף Brow Tint ($ 20, amazon.com)

האויב שלך Arch: דפדפן מגודל

טיפים איפור גבות

קָשׁוּרYou פתרונות עבור Droopy עפעפיים

הבעיה: גבות בושיות יכולות לגרום לעיניים להיראות קטנות יותר. ועוד, שיער גס יותר (המופיע עם הגיל) עשוי להשתלשל בקצוות החיצוניים, מה שהופך את המכסים להיראות מוזנחים, אומר שטרייכר.
הפתרון: חתוך, לעט, ולהגדיר שערות במקום עבור קשתות כי הם תחת שליטה.
התיקון:
1. צחצחו את כל השערות בעזרת סליל, ואז השתמשומספריים לגזור את קצות השערות הנמשכות מעל הקצה העליון של קו המצח, אחד בכל פעם. (חיתוך כל אחד עם חיתוך אחד על פני משאיר קצה ישר זה נראה לא טבעי.)
2. לאחר מכן, השתמש פינצטה קצה קצה כדי לקטוף שערות תועה כי לגדול מחוץ לשער של השיער המגדיר את הצורה הטבעי שלך מצח. "זה יכול להיות מסובך, אז אני ממליץ ללכת מקצוען", אומר Petrescu.
3. סיים עם ג 'ל ברור ג' ל כדי להגדיר שערות במקום ללא כהה.
חובה מוצרים: ג 'ל רבלון ($ 9, amazon.com), מלקחיים צבת מספריים מברשת ($ 19, tweezerman.com), ו סאלי הנסן דפדפן זה וואו יהלום קצה קצה ($ 12, ulta.com).

שים לב ל: